Top Ad unit 728 × 90

Theme Day: Shelter | Konkursa Foto #14

Theme day - Shelter. This greeny shelter belongs to more than 100 years old bulding in Riga. The scripting says "Don't stay here! Fine...". So, a shelter where is not allowed to stay :) See shelters around the world.

Konkursa 13. kārtā pareizās atbildes atkal snieguši RedStar7 un Inese Grīnberga, vairs nav nozīmes skaitīt punktus, jo šie abi konkursanti ir tālu atrāvušies no pārējiem un turpina cīņu tikai savā starpā un ar foto izaicinājumiem, citi smagsvari konkursā nav iesaistījušies, un jāatzīst, man ir maz entuziasma regulāri likt bildes. Taču konkurss turpināsies, kā solīts, līdz gada beigām.

Šoreiz atkal 5 punktu uzdevums. Atkal bilde ar zaļumiem. Kur Rīgā atrodas šāda, apzaļumota un vēstures elpas apdvesta mājas ieeja? Atbildes var iesūtīt līdz piektdienai, 9. oktobrim, plkst. 20.00, rakstot uz e-pasta adresi ikars.kublins@photoriga.com.

Konkursā un cīņā par 30 eiro balvu, kā arī fotogleznu ar pēc izvēles kādu no PhotoRiga.com publicētām bildēm, varat iesaistīties jebkurā mirklī. Ar noteikumiem detalizēti iepazīstieties šeit: http://www.photoriga.com/2015/06/photorigacom-konkurss.html.
Theme Day: Shelter | Konkursa Foto #14 Reviewed by Ikars Kublins on Friday, October 02, 2015 Rating: 5

2 comments:

  1. So green and cool this shelter RCP, I think I might ignore that sign:)

    ReplyDelete
  2. What an impressive natural shelter, beautiful light, too!
    I hope the warning to stay away was meant in jest.

    ReplyDelete

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.