Top Ad unit 728 × 90

PhotoRiga.com KONKURSS

Rīgas un Latvijas fotogrāfiju krātuve PhotoRiga.com izsludina konkursu "Cik labi Tu pazīsti Rīgu?". Tā ir aizraujoša, interaktīva ilgtermiņa spēle, kurā ikviens varēs pārbaudīt savas vizuālās zināšanas par Latvijas galvaspilsētu un arī atklāt jaunas, pārsteidzošas, iepriekš neredzētas vietas, kuras vērts apmeklēt.

Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši - dalībniekam jāapskata PhotoRiga.com publicētā Rīgas fotogrāfija (kurai klāt pievienota norāde par konkursu) un jāatbild, kurā Rīgas vietā tā tikusi uzņemta. Atbildē var šo vietu vai nu aprakstīt (taču aprakstam jāsniedz konkrēti un nepārprotami pieturas punkti - piemēram, ēkas adrese; nederēs tādas atbildes kā "tas ir kaut kur Daugavas malā", "pie Ķīšezera" vai "Vecrīgā") vai arī pievienot saiti ar Balticmaps vai Google Maps ievietotu enkurpunktu. Gan aprakstā norādītajiem pieturas punktiem, gan kartēs ievietotajam punktam jāatrodas ne tālāk kā 100 metru rādiusā no fotogrāfijā redzamā objekta - tad atbilde tiek ieskaitīta kā pareiza.


Iesniegt atbildi konkursā var, nosūtot to uz e-pastu: ikars.kublins@photoriga.com un norādot savu konkursa dalībnieka vārdu (var būt īstais vārds vai segvārds).


Piedaloties konkursā, dalībniekam svarīgi izmantot vienu un to pašu e-pasta adresi. Pēc atbildes sniedzēja e-pasta adreses tiks skaitīti viņa gūtie punkti, un tieši e-pasta adrese tiks izmantota dalībnieka identifikācijai un saziņai ar viņu uzvaras gadījumā.


Konkursa fotogrāfijas būs ar trim dažādām grūtības pakāpēm - par pareizu atbildi pirmajā grūtības pakāpē tiks piešķirts 1 punkts, par pareizu atbildi otrajā grūtības pakāpē - 2 punkti, bet par pareizu trešās grūtības pakāpes fotogrāfijas atminēšanu tiks piešķirti uzreiz 5 punkti.


Pie katras konkursa fotogrāfijas tiks norādīts laika termiņš, kādā jāsniedz atbilde. Pēc norādītā termiņa atbildes vairs netiks ieskaitītas. Konkursa pareizās atbildes tiks ierakstītas Photoriga.com lapā pie katras konkursa fotogrāfijas, drīz pēc atbilžu iesūtīšanas termiņa beigām. Katru nedēļu PhotoRiga.com tiks publicēts tobrīd labāko konkursa dalībnieku tops (punktu skaita kopvērtējums).


Konkursa fotogrāfiju publicēšanas laiks iepriekš nav zināms. Interesentiem aktīvi jāseko līdzi PhotoRiga.com mājas lapas saturam un/vai sociālo tīklu ierakstiem: Twitter kontā (https://twitter.com/PhotoRiga) vai Facebook kontā (https://www.facebook.com/pages/Rigas-Heartbeat-R%C4%ABgas-Sirdspuksti/114385878589519).


Konkurss noritēs līdz šā gada beigām. Iesaistīties konkursā var jebkurā mirklī, pat ja pirms tam jau publicētas desmitiem konkursa bilžu. Varbūt, ka esat tik labs Rīgas pazinējs, ka "iedzīsit" pārējos ātri vien!


BALVAS


Konkursa uzvarētājam papildus jaunatklāsmes un sacensības priekam, kā arī gandarījumam par to, ka tieši viņš vislabāk pazīst Rīgu, tiks arī neliela naudas balva 30 eiro apmērā un fotoglezna ar pēc izvēles kādu no PhotoRiga.com publicētajām bildēm.


Un tā - pirmā konkursa fotogrāfija! Sākam ar kaut ko pavisam vienkāršu! Tātad - kur tieši Rīgā atrodas attēlā (priekšplānā) redzamais objekts?


Šī ir pirmās grūtības pakāpes fotogrāfija, par pareizu atbildi tiks piešķirts 1 punkts. Atbildes jāiesūta uz ikars.kublins@photoriga.com līdz pat nākamās pirmdienas, 15. jūnija, plkst. 15.00.


  Atjaunots 15.06: Tātad, pareizā atbilde - šis objekts jeb tēlnieces Olgas Šilovas radītā skulptūra "Rīgas torņu skaitītājs" atrodas skvērā pie Swedbank biroju augstceltnes jeb "Saules akmeņa". Kopumā pareizas atbildes pirmajā konkursa kārtā iesnieguši trīs dalībnieki - RedStar7, Olby un Inese Grīnberga, katrs nopelnot pa vienam punktam.[full_width]
PhotoRiga.com KONKURSS Reviewed by Ikars Kublins on Thursday, June 11, 2015 Rating: 5

No comments:

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.