Top Ad unit 728 × 90

Riga historical centre rooftops | Rīgas vēsturiskā centra kvartālu jumti    Historical quarters of Riga from above.
Rīgas vēsturiskā centra skats no putna lidojuma atklāj gan mūsu galvaspilsētas bagātā arhitektūras mantojuma burvību un Rīgas 20. gs. sākuma apbūves plašumu un varenību, gan diemžēl arī nolaistību, kādā daudzas no šīm ēkām pamazām iet bojā. Jo tālāk no Vecrīgas un "Klusā centra" - jo vairāk neatjaunotu, aplupušu ēku. Manuprāt, tas ir viens no uzskatāmākajiem ekonomiskās attīstības pakāpes rādītājiem - cik atjaunota kopumā ir pilsētvide. Protams, tas ir objektīvs rādītājs vienīgi tirgus ekonomikā, jo ir autoritāri vai totalitāri režīmi, kas īpašu uzmanību pievērš, lai viss izskatītos skaisti, tāpēc ne vien Minska, bet pat Phenjana, cik manīts ārzemju tūristu pusslepus uzņemtajās bildēs, izskatās labi.

Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]
Riga historical centre rooftops | Rīgas vēsturiskā centra kvartālu jumti Reviewed by Ikars Kublins on Saturday, December 09, 2017 Rating: 5

No comments:

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.