Top Ad unit 728 × 90

Vīlandes iela 11


   "The emptying of Riga centre and decaying buildings will finish what 2nd World War didn't managed to do" - investment banker Girts Rungainis said today in "Riga Forum 2017". Probably the best example for that is the building in Vīlandes street 11. One of the first, one of mightiest and one of most beautiful Riga's Art Nouveau buildings is falling apart because it's owner has no interest to renovate it and the municipality has also been indifferent. In the result, we see a crime against cultural heritage or just beauty happening in front of us.
"Rīgas centra iztukšošanās un brūkošās ēkas pabeigs 2. pasaules kara līdz galam nepadarīto" - tā šodien notikušajā konferencē "Rīgas forums 2017" teica investīciju baņķieris Ģirts Rungainis. Ēka Vīlandes ielā 11, iespējams, ir visuzskatāmākais piemērs Rungaiņa teiktajam. Viena no pirmajām un viena no varenākajām un skaistākajām jūgendstila ēkām Rīgā ir pārvērtusies bīstamā graustā. Tās īpašnieks kā suns uz siena kaudzes - neatjauno to pats un nepārdod arī citiem, arī Rīgas domei šīs unikālās ēkas liktenis acīmredzot neinteresē. Un tā mēs esam liecinieki noziegumam pret kultūrvēsturisko bagātību vai vienkārši - pret skaistumu.


CITU RĪGAS PIRMSKARA DZĪVOJAMO MŪRA ĒKU FOTOGRĀFIJAS | OTHER PHOTOS OF RIGA PRE-WAR MASONRY APARTMENT BUILDINGS [full_width]
Vīlandes iela 11 Reviewed by Ikars Kublins on Wednesday, May 10, 2017 Rating: 5

1 comment:

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.