Top Ad unit 728 × 90





Lielirbes iela 11, Lielirbes iela 13, Lielirbes iela 17A - Panorama Plaza



    Photoplace #306. Panorama Plaza. Panorama Plaza - one of most ambitious apartmemt highrise projects in Riga which was stopped due to global economic crysis. Out of 4 towers, only 2 were finished and one stays half-built. The complex got also shopping centre, and it's located next to Kalnciema street which leads to Riga airport.

Fotovieta #306. Panorama Plaza. Panorama Plaza ir dzīvojamo augstceltņu komplekss Rīgā, Pārdaugavā. Kompleksā ietilpst divas divu augstumu daudzstāvu dzīvojamās augstceltnes, kā arī biroju un tirdzniecības centrs. Sākotnēji bija paredzēts uzbūvēt 4 torņus, kas izvietoti vienā līmenī gar ielu (divi augstākie centrā, bet zemākie ārmalās). Augstāko ēku kopējais augstums ir 114 metri, bet zemāko 99 metri (stāvu skaits attiecīgi 32 un 27).



See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:




MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]
Lielirbes iela 11, Lielirbes iela 13, Lielirbes iela 17A - Panorama Plaza Reviewed by Ikars Kublins on Monday, March 06, 2017 Rating: 5

No comments:

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.