Top Ad unit 728 × 90

Talejas iela 1, Valsts ieņēmumu dienests | State Revenue Service


    State Revenue Service office building, located in Čiekurkalns. Before State Revenue Service resided in almost 20 buildings all around the city, now they are housed under one roof. Construction costs of this building reached 55 mio EUR. There has been even more ugly machinations connected to this building and land plot, huge sums drained from state's budget in dubious deals with private businessmans.

Valsts ieņēmumu dienesta ēka Talejas ielā 1, Čiekurkalnā. Pirms tam VID darbojās 20 dažādās ēkās visā pilsētā, tagad zem viena jumta. Ēkas celtniecība izmaksājusi neticami dārgi - 55 miljonus eiro, turklāt tā un zemes gabals zem tās Latvijā bēdīgi slaveni arī ar dažādām citām iespējamām afērām, šaubīgiem darījumiem ar privātbiznesmeņiem, kuru rezultātā valsts budžets zaudējis milzīgas summas.

   

  

[full_width]
Talejas iela 1, Valsts ieņēmumu dienests | State Revenue Service Reviewed by Ikars Kublins on Tuesday, February 02, 2016 Rating: 5

1 comment:

  1. Drusku atgādina cietumu, bet..atšķirībā no cita, nesalīdzināmi nozīmīgāka lielā projekta Pārdaugavā pie Akmens tilta, šajā ķurķī ēdnīca (lasīju, ka arī kafejnīca) ir, bet tur nav, kaut gan bieži vien ne pārāk godīgo ierēdņu algas ir vidēji divas reizes lielākas...Aprīkojums un dotorprogrammas arī - gan jau nav 10 gadus vecas, kā kultūras iestādēs. Nu..iekštelpu vizualizācijā - kā jau bezpersonisks, auksts ierēdņu bastions, mazliert jautrību ieviesa tie krāsainie krēsli ar bērnudārza piesitienu - acīmredzot, tie norāda uz to, ka prieš VID jebkurš mazais nodokļu maksātājs ir dresējams un apkrāpjams kā mazs bērns. Tā zālīte priekšplānā laikam domāta Latvijas nocērpamajām aitām.

    ReplyDelete

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.