Top Ad unit 728 × 90

Rundale palace | Rundāles pils    Photoplace #83. Rundale palace. This 18th Century baroque masterpiece is one of the most important and most popular architecture and landscaping ensembles in Latvia. The place always offers and idyllic and truly "royal" feeling, an option to fit in the dream of aristocracy for everyone. Those who wants it are many - although it's not believable that Rundale palace has even more visitors than Riga Old Town, it surely could be the most visited and most famous Latvia building outside Riga.

Fotovieta #83. Rundāles pils. Šī 18. gadsimta baroka pils ir viens no pašiem izcilākajiem un populārākajiem arhitektūras un ainavu veidošanas pieminekļiem Latvijā, vienlaikus arī apliecinājums pils labā gariņa Imanta Lancmaņa un viņa komandas, kā arī finansiālo atbalstītāju neatlaidīgajam veikumam daudzu gadu garumā, pakāpeniski pārveidojot padomju gados nolaisto pili līdz atjaunotai, sakārtotai pērlei, ko prieks uzlūkot pašiem un rādīt ārzemju tūristiem. Rundāles pils un tās dārzs saulainā dienā allaž spēj radīt idillisku un patiesi karalisku izjūtu, tas ir "aristokrātijas sapnis", kurš tagad vismaz uz brīdi pieejams un izjūtams katram. Un šādu gribētāju ir daudz - lai gan nav ticams apgalvojums, ka Rundāles pili apmeklējot pat vairāk tūristu kā Vecrīgu (pirmkārt, kurš un kā spējīgs saskaitīt Vecrīgas tūristu pūļus?), tomēr tā neapšaubāmi varētu būt visapmeklētākā, kā arī ārzemēs vislabāk zināmā Latvijas celtne ārpus Rīgas.See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]
Rundale palace | Rundāles pils Reviewed by Photo Places on Wednesday, May 16, 2018 Rating: 5

No comments:

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.