Top Ad unit 728 × 90

Jurmala aerial view | Jūrmala no augšas    Photoplace #85. Jurmala aerial view. "Latvian riviera" - Jurmala - is a town which stretches 30 kilometres alongside white sandy beach of Riga Sea Gulf, charming not only with the benefits of vacationers' paradise (due to it's spaciousness it's not so crowded as other most famous Baltic states beaches, Palanga and Parnu) but also many interesting architecture examples of different times (including modern ones). In this aerial photo is seen a part of Jurmala, revealing it's cityscape - pine forest and houses inside it, and the beach itself with it's several sandbanks.

Fotovieta #85. Jūrmala no augšas. "Latvijas rivjēra" - Jūrmala - pilsēta, kas 30 kilometru garumā stiepjas gar balti smilšaino Rīgas jūras līča liedagu, apburot ne tikai ar atpūtnieku paradīzes labumiem (tiesa, tas nozīmē visai drūzmīgu pludmales atmosfēru, kas gan mūsdienās ir krietni mierīgāka nekā padomju gados un krietni mierīgāka arī kā pārblīvētā Palangas pludmale), bet arī neskaitāmiem aizraujošas vēsturiskās, kā arī padomju un modernās arhitektūras paraugiem (Jūrmalā allaž celtas caurmērā smalkākas, eksperimentālākas, neparastākas būves). Bildē, kas uzņemta no lidmašīnas loga, redzama daļa no Jūrmalas, kas labi ataino tās struktūru - priežu mežā ieslēpušās ēkas un pati pludmale ar tās vairākiem sēkļiem.

See the most beautiful Photo places of Latvia in interactive Google Map | Skatiet Latvijas skaistākās Foto vietas arī interaktīvā kartē:
MY PHOTOS ON SHUTTERSTOCK | MANAS FOTOGRĀFIJAS SHUTTERSTOCK


Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]
Jurmala aerial view | Jūrmala no augšas Reviewed by Ikars Kublins on Friday, May 18, 2018 Rating: 5

No comments:

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.