Top Ad unit 728 × 90

Liepāja no drona lidojuma | Liepaja drone photos    Liepāja is a third largest city in Latvia, a very cosy, comfortable place with special character. It's situated between the sea and the lake, so the city is long but rather narrow, making it very walkable through the central areas. It's rich in architecture (Liepaja tourism brochures boasts that the city has more art nouveau buildings than Riga... if calculated per inhabitant :D) and it has been known as the rock music capital of Latvia from where many popular local bands originated. Liepāja is a very liveable place with a beautiful infrastructure for bicyclists, families, etc, with it's kilometers long asphalted paths through the park next to sea. If just the economy would be more developed in the town, I'm sure it could start to regain people by attracting them from many places of Latvia (the population in last 30 years has dropped here from around 100 000 to 80 000).
Liepāja ir trešā lielākā Latvijas pilsēta, tā ir ļoti omulīga vieta ar īpašu raksturu. Liepāja atrodas starp ezeru un jūru, tā ir gara, taču diezgan šaura, līdz ar to galvenās vietas ērti sasniedzamas ar kājām. Liepāja ir bagāta ar skaistu arhitektūru (pilsētas tūrisma bukleti pat lepojas, ka Liepājā ir vairāk jūgendstila ēku nekā Rīgā... ja rēķina uz vienu iedzīvotāju :D) un tā tikusi sen dēvēta par Latvijas rokmūzikas galvaspilsētu, no šejienes nākušas daudz vietējo grupu, mūziķu. Liepāja ir dzīvei ļoti piemērota ar tās lielisko infrastruktūru, gājēju, velosipēdu celiņiem un citām atrakcijām Piejūras parkā, kas iegūlies starp urbāno apbūvi un jūru. Ja vien mazliet attīstītāka būtu Liepājas ekonomika, būtu vairāk darba vietu, pilsēta noteikti varētu pārvarēt demogrāfisko krīzi, sākot piesaistīt cilvēkus no visdažādākajiem Latvijas reģioniem (Liepājas iedzīvotāju skaits pēdējo 30 gadu laikā nokritis no 100 000 līdz 80 000).

MORE PHOTOS OF LIEPAJA | LIEPĀJAS FOTO GALERIJA

Seko mūsu Facebook lapai un esi lietas kursā par jaunākajām Rīgas un Latvijas fotogrāfijām, arhitektūras, pilsētvides un tūrisma rakstiem Photoriga.com! 

[full_width]
Liepāja no drona lidojuma | Liepaja drone photos Reviewed by Ikars Kublins on Wednesday, July 12, 2017 Rating: 5

No comments:

All Rights Reserved by Riga City Photos © 2014 - 2015

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.